Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Książki ks. Kaczkowskiego 50% taniej

Październik od lat znany jest jako miesiąc walki z rakiem piersi. Z tej okazji książki ks. Jana Kaczkowskiego: „Szału nie ma, jest rak” oraz „Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby” sprzedajemy do końca października z rabatem 50%.
czytaj więcej

„Między prawem i sprawiedliwością”, spotkanie w Gdańsku

Zapraszamy na spotkanie z autorami książki „Między prawem i sprawiedliwością”: prof. Adamem Strzemboszem i Stanisławem Zakroczymskim. 23 października, godz. 19, Europejskie Centrum Solidarności, Gdańsk.
czytaj więcej

„Między prawem i sprawiedliwością”, spotkanie w Warszawie

Zapraszamy na spotkanie wokół wywiadu rzeki z prof. Adamem Strzemboszem „Między prawem i sprawiedliwością”. O książce – z udziałem Autorów – rozmawiać będą: prof. Andrzej Friszke i prof. Marcin Matczak. 27 października, godz. 18, Stary BUW.
czytaj więcej

Nowość: Wywiad rzeka z prof. Adamem Strzemboszem

Adam Strzembosz, Stanisław Zakroczymski, Między prawem i sprawiedliwością
Gorąca premiera! 5 października nakładem Więzi ukazał się wywiad rzeka z prof. Adamem Strzemboszem „Między prawem i sprawiedliwością”, dotyczący nie tylko jego biografii i przemian ustrojowych po 1989 r., ale także bieżących wydarzeń politycznych, na czele z reformą sądownictwa.
czytaj więcej

Jesień z rabatem 50%

Zbliżająca się jesień daje już o sobie znać. Ma to też swoją jasną stronę – chłodne dni i coraz dłuższe wieczory zachęcają, by zabrać się do czytania. Aby pomóc Państwu zaopatrzyć się w wartościową literaturę, przygotowaliśmy promocję: w dniach 8-17 września 2017 r. wszystkie książki w naszej księgarni internetowej sprzedajemy z rabatem 50%.
czytaj więcej

Urodziny ks. Kaczkowskiego – rabat 50%

19 lipca ks. Jan Kaczkowski skończyłby 40 lat. Z tej okazji w dniach 17-23 lipca 2017 jego książki: „Szału nie ma, jest rak” oraz „Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby” sprzedajemy z rabatem 50%.
czytaj więcej

„A piękno świeci w ciemności” – spotkanie w Gdyni

Miłośników sztuki zapraszamy na kolejne spotkanie wokół książki „A piękno świeci w ciemności” – tym razem odbędzie się ono w Muzeum Miasta Gdyni i poświęcone będzie tematowi „Piękno a kicz religijny”. W rozmowie udział wezmą autorzy: bp Michał Janocha i Ewa Kiedio oraz badacze związani z wydziałem Artes Liberales UW.
czytaj więcej

„Miłość i nicość” – spotkanie w Krakowie

Zapraszamy na spotkanie wokół książki „Miłość i nicość” – wywiadu rzeki, który z prof. Władysławem Stróżewskim przeprowadziła Anna Kostrzewska-Bednarkiewicz. O książce rozmawiać będą, z udziałem Autorów, prof. dr Karol Tarnowski, red. Janusz Poniewierski i prof. dr Paweł Taranczewski, który spotkanie poprowadzi.
czytaj więcej

„Stary gmach” Piotra Matywieckiego nominowany do Nagrody Nike

Z radością przyjęliśmy informację, że do Nagrody Nike został nominowany „Stary gmach” Piotra Matywieckiego – esej o dawnej Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego wydany przez Wydawnictwo Więź. Autorowi życzymy powodzenia!
czytaj więcej

1234...21następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?