Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Katolik w świecie liberalnym

Ks. Andrzej Draguła, fot. Janusz Życzkowski
W Poznaniu odbędzie się wykład naszego Autora, ks. Andrzeja Draguły nt. "Katolik w świecie liberalnym". Podjęte zostaną m.in. kwestie, jakie są granice tolerancji w świecie liberalnym i czy prawo można oddzielić od etyki.
20 kwietnia 2013, g. 16, Poznań, klasztor dominikanów, duża sala DA
czytaj więcej

Ks. Jan Kaczkowski u dominikanów na Freta

Spotkanie z ks. Janem Kaczkowskim u dominikanów na Freta, fot. Marcin Kiedio
Spotkanie z ks. Janem Kaczkowskim i Katarzyną Jabłońską, autorami książki „Szału nie ma, jest rak”, odbyło się 22 kwietnia 2013 r. o 19.00, w warszawskim klasztorze dominikanów na ul. Freta 10. Rozmowę poprowadził Tomasz Królak (Katolicka Agencja Informacyjna).
czytaj więcej

WIĘŹ na Targach Wydawców Katolickich

Zapraszamy do stoiska WIĘZI (nr 39) w czasie Targów Wydawców Katolickich, które w tym roku odbędą się w dniach 11-14 kwietnia w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Będzie to okazja do skorzystania z licznych bardzo korzystnych rabatów, a także spotkania z naszymi Autorami.
czytaj więcej

Bluźnierstwo − dyskusja

Od lewej: Jacek Potulski, Tomasz Cyz, ks. Andrzej Draguła. Fot. Marcin Kiedio
12 kwietnia 2013 w kościele środowisk twórczych w Warszawie odbyło się spotkanie podejmujące temat bluźnierstwa, profanacji i obrazy uczuć religijnych. Punktem wyjścia do dyskusji była nowo wydana książka ks. Andrzeja Draguły „Bluźnierstwo. Między grzechem a przestępstwem”.
12 kwietnia 2013, g. 18.30, Kościół Środowisk Twórczych, Warszawa, pl. Teatralny 20
czytaj więcej

Spotkanie z Małgorzatą Łukasiewicz

Wieczór promocyjny z okazji wydania książki Małgorzaty ŁukasiewiczDziwna rzecz − pisanieodbył się w warszawskim Domu Literatury. Z Autorką rozmawiał red. Marcin Szuster, fragmenty książki przeczytał Adam Bauman.
Warszawa, Dom Literatury, Krakowskie Przedmieście 87/89, 5 lutego 2013, g. 18
czytaj więcej

Spotkanie z Marianem Sworzeniem i spektakl Nikolaita

Na zdjęciu: Andrzej Dopierała jako Karl Heinrich Thielmann w monodramie „Nikolaita”. Foto: Miejski Dom Kultury w Mikołowie
Teatr Rozrywki w Chorzowie zaprasza na spotkanie autorskie z Marianem Sworzeniem (autorem wydanej przez WIĘŹ książki Opis krainy Gog) oraz monodram Nikolaita na podstawie jego sztuki.
14 stycznia, godz. 19.30, Teatr Rozrywki w Chorzowie
czytaj więcej

Kiermasz Książek na Chmielnej

16 grudnia książki WIĘZI w promocyjnych cenach znajdą Państwo na Kiermaszu Książek na Chmielnej. Odbędzie się on na dziedzińcu kamienicy przy ulicy Chmielnej 21 (róg Brackiej, Chmielnej i Szpitalnej) w godzinach 11.00-18.00.
16 grudnia, Warszawa, Chmielna 21
czytaj więcej

Świąteczna promocja: − 40%

Zapraszamy do naszej księgarni internetowej, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa przedświąteczną promocję. Przez najbliższy tydzień (do 9 grudnia) wszystkie nasze książki będzie można kupić z rabatem 40%.
Do 9 grudnia 2012
czytaj więcej

Wrocławskie Promocje Dobrych Książek

Zapraszamy do naszego stoiska nr 50 na Wrocławskich Promocjach Dobrych Książek w Muzeum Architektury, oczywiście we Wrocławiu. Czekają na Państwa nasze nowości i atrakcyjne rabaty.
28 listopada - 2 grudnia 2012
czytaj więcej

« poprzednia1...16171819202122...23następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?