Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

„Żyć aż do końca” – spotkanie w Warszawie

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Jabłońską, autorką wywiadów z ks. Janem Kaczkowskim „Żyć aż do końca” oraz „Szału nie ma, jest rak”. W rozmowie udział weźmie dr n. med. Jerzy Jarosz, anestezjolog i specjalista leczenia bólu. Wtorek, 23 maja 2017 r., godz. 18.00, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, ul. Czerniakowska 178A.
czytaj więcej

Więź na Warszawskich Targach Książki

Warszawskie Targi Książki to ważny czas dla wszystkich kochających czytać. W tym roku odbędą się one w dniach 18-21 maja. Przy naszym stoisku nr 7H książki będą podpisywać: bp Michał Janocha i Ewa Kiedio, Piotr Matywiecki, Piotr Wierzbicki oraz Katarzyna Jabłońska.
czytaj więcej

„A piękno świeci w ciemności” – spotkanie w Warszawie

Od lewej: ks. M. Nowak, E. Kiedio, I. Tatarova, bp M. Janocha, Ł. Hajduczenia, W. Michalczuk
Książka „A piękno świeci w ciemności” spotkała się z gorącym przyjęciem czytelników. Okazją do pogłębienia tematów w niej przedstawionych było spotkanie z autorami książki, biskupem Michałem Janochą i Ewą Kiedio, które odbyło się 17 maja w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej.
czytaj więcej

„A piękno świeci w ciemności” – spotkanie w Krakowie

Od lewej: V. Michalczuk, Ł. Hajduczenia, I. Tatarova, bp M. Janocha, E. Kiedio, o. P. Lamprecht. Fot. Wacław Laba
„Książka «A piękno świeci w ciemności» to jedna z pierwszych pozycji przedstawiających wypowiedzi poważnego badacza sztuki, który jednak nie pisze pracy naukowej dostępnej wyłącznie dla specjalistów, tylko zechciał się wypowiedzieć w sposób popularny, choć nie upraszczający” – powiedziała dr Irina Tatarova podczas spotkania u augustianów w Krakowie.
czytaj więcej

Zdjęcia z Targów Wydawców Katolickich

Katarzyna Jabłońska podpisuje książkę „Żyć aż do końca”
Dziękujemy Państwu za odwiedzenie stoiska Więzi podczas Targów Wydawców Katolickich. Wasze tak wielkie zainteresowanie naszymi nowościami niezmiernie nas cieszy. Wspominamy te miłe chwile dzięki zdjęciom, które tutaj prezentujemy.
czytaj więcej

Ks. Jan Kaczkowski – mistrz życia aż do końca

Spotkanie poświęcone książce ks. Jana Kaczkowskiego i Katarzyny Jabłońskiej „Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby” odbędzie się we wtorek, 4 kwietnia o godz. 19 w Cafe Misja (ul. Gołębia 1). Wezmą w nim udział Katarzyna Jabłońska, prof. n. med. Jacek Łuczak i ks. dr Mirosław Tykfer.
czytaj więcej

Więź na Targach Wydawców Katolickich

„Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby”, wywiad rzeka z ks. Janem Kaczkowskim nie może umknąć Państwa uwadze na targach. Przygotowaliśmy także dwie inne nowości: rozmowę z bp. Michałem Janochą o roli sztuki w chrześcijaństwie „A piękno świeci w ciemności” oraz książkowe rekolekcje ks. Stanisława Adamiak „Zawsze jest Wyjście” – doskonałe duchowe wsparcie na Wielki Post.
czytaj więcej

Listy Zofii i Kazimierza Moczarskich w Teatrze Polskim

Afrodyta Weselak, fot. Krzysztof Buczek
Mamy dobrą wiadomość dla tych z Państwa, którym mimo chęci nie udało się w grudniu dotrzeć na głośne czytanie listów Kazimierza i Zofii Moczarskich w Teatrze Polskim. 7 kwietnia na Scenie Kameralnej znowu będzie okazja usłyszeć fragmenty ich korespondencji w interpretacji Afrodyty Weselak i Karola Jasińskiego.
czytaj więcej

Nagroda Warszawskiej Premiery Literackiej dla Piotra Matywieckiego

Z radością i dumą informujemy, że Piotr Matywiecki otrzymał nagrodę Warszawskiej Premiery Literackiej za styczeń 2017 roku za wydaną przez nas książkę „Stary gmach”. Wręczenie nagrody odbędzie się w środę 1 marca 2017 o godz 17 w warszawskim Klubie Księgarza (Rynek Starego Miasta 22/24). Laudację wygłosi Iwona Smolka.
czytaj więcej

« poprzednia12345...21następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?