Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Świąteczna promocja: ‒ 50% na wszystkie książki

Czas pomyśleć o prezentach! Kupując je u nas, unikną Państwo męczących wypraw do sklepu. W dodatku do 10 grudnia 2017 r. wszystkie książki z naszej oferty będą tańsze o 50% (rabat naliczany od ceny detalicznej).
czytaj więcej

Adam Strzembosz na Targach Książki Historycznej

Zapraszamy do stoiska Więzi (nr 75) podczas Targów Książki Historycznej. W czwartek 30 listopada w godz. 13.00-14.00 spotkają tam Państwo prof. Adama Strzembosza, który będzie podpisywał swoją książkę „Między prawem i sprawiedliwością”.
czytaj więcej

„Między prawem i sprawiedliwością”, spotkanie w Poznaniu

Zapraszamy na spotkanie z autorami książki „Między prawem i sprawiedliwością”: prof. Adamem Strzemboszem i Stanisławem Zakroczymskim. 28 listopada 2017 r., godz. 19.00, Teatr Ósmego Dnia w Poznaniu.
czytaj więcej

„Między prawem i sprawiedliwością”, spotkanie w Lublinie

Zapraszamy na spotkanie z autorami książki „Między prawem i sprawiedliwością”: prof. Adamem Strzemboszem i Stanisławem Zakroczymskim. 16 listopada 2017 r., godz. 18.00, Teatr Stary w Lublinie.
czytaj więcej

Książki ks. Kaczkowskiego 50% taniej

Październik od lat znany jest jako miesiąc walki z rakiem piersi. Z tej okazji książki ks. Jana Kaczkowskiego: „Szału nie ma, jest rak” oraz „Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby” sprzedajemy do końca października z rabatem 50%.
czytaj więcej

„Między prawem i sprawiedliwością”, spotkanie w Gdańsku

Spotkanie z autorami książki „Między prawem i sprawiedliwością”: prof. Adamem Strzemboszem i Stanisławem Zakroczymskim odbyło się 23 października, godz. 19 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.
czytaj więcej

„Między prawem i sprawiedliwością”, spotkanie w Warszawie

Spotkanie wokół wywiadu rzeki z prof. Adamem Strzemboszem „Między prawem i sprawiedliwością” odbyło się 27 października o godz. 18 w Starym BUW-ie. O książce – z udziałem Autorów – rozmawiali prof. Andrzej Friszke i prof. Marcin Matczak.
czytaj więcej

Nowość: Wywiad rzeka z prof. Adamem Strzemboszem

Adam Strzembosz, Stanisław Zakroczymski, Między prawem i sprawiedliwością
Gorąca premiera! 5 października nakładem Więzi ukazał się wywiad rzeka z prof. Adamem Strzemboszem „Między prawem i sprawiedliwością”, dotyczący nie tylko jego biografii i przemian ustrojowych po 1989 r., ale także bieżących wydarzeń politycznych, na czele z reformą sądownictwa.
czytaj więcej

Jesień z rabatem 50%

Zbliżająca się jesień daje już o sobie znać. Ma to też swoją jasną stronę – chłodne dni i coraz dłuższe wieczory zachęcają, by zabrać się do czytania. Aby pomóc Państwu zaopatrzyć się w wartościową literaturę, przygotowaliśmy promocję: w dniach 8-17 września 2017 r. wszystkie książki w naszej księgarni internetowej sprzedajemy z rabatem 50%.
czytaj więcej

« poprzednia12345...22następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?