Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Spotkanie z Piotrem Matywieckim w BUW

23 lutego z okazji finisażu wystawy „200 obiektów na 200 lat. Nie tylko książki” odbędzie się spotkanie z Piotrem Matywieckim, autorem wydanej przez Więź książki „Stary gmach”. Przypomni on fenomen poprzedniej siedziby BUW w rozmowie, którą poprowadzi Piotr Mitzner. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17 w Sali Wystaw BUW.
czytaj więcej

Tydzień Małżeństwa

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa obniżamy ceny książek: „Parami do nieba” Zbigniewa Nosowskiego i „Osobliwe skutki małżeństwa” Ewy Kiedio. Promocja trwa do 15 lutego 2017.
czytaj więcej

Piotr Wierzbicki w księgarni Bagatela na Pięterku

Piotr Wierzbicki doskonale pisze o muzyce, a jak o niej mówi na żywo? Mogą Państwo sprawdzić sami. Autor książki „Jak słuchać muzyki” będzie gościem księgarni Bagatela na Pięterku w czwartek 15 XII o godz. 18.
czytaj więcej

Piotr Matywiecki w księgarni Liber

Nadarza się okazja, by osobiście spotkać się z wielkim erudytą, człowiekiem, który bodaj w każdym temacie potrafi przywołać ciekawe skojarzenia – Piotrem Matywieckim. 7 grudnia 2016 r. od godz. 17.00 w warszawskiej księgarni Liber będzie on podpisywał swoją książkę „Stary gmach”.
czytaj więcej

Listy Zofii i Kazimierza Moczarskich w Teatrze Polskim

Fot. Krzysztof Buczek
Świadectwo „miłości silniejszej niż śmierć” wybrzmiało 8 grudnia na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego. Wydane przez nas listy Zofii i Kazimierza Moczarskich odczytali Afrodyta Weselak i Karol Jasiński.
czytaj więcej

Pomyśl o prezentach! Wszystkie książki –40%

Niewiele lepszych prezentów niż książka potrafimy sobie wyobrazić. Jeśli Państwo myślą podobnie, mamy dobrą informację. Do 11 grudnia wszystkie książki z naszej oferty będą tańsze o 40%.
czytaj więcej

Więź na Wrocławskich Targach Dobrych Książek

Mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mieli okazję zapoznać się z naszymi nowościami na Wrocławskich Targach Dobrych Książek odbywających się w dniach 1-4 grudnia w Hali Stulecia.
czytaj więcej

Więź na Targach Książki Historycznej

W Targach Książki Historycznej weźmie udział 220 wystawców, wśród nich Wydawnictwo Więź. Z naszymi książkami w promocyjnych cenach czekamy na Państwa w stoisku nr 71. 24-27 listopada 2016, Warszawa, Arkady Kubickiego przy Zamku Warszawskim
czytaj więcej

Spotkanie o książce Piotra Wierzbickiego „Jak słuchać muzyki”

29 listopada 2016 r. w warszawskiej kawiarni Antrakt odbyło się spotkanie z okazji wydania książki Piotra Wierzbickiego „Jak słuchać muzyki”. Rozmowę z Autorem poprowadził red. Roman Kurkiewicz.
czytaj więcej

« poprzednia123456...21następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?