Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Przybliżamy historię KOR

Społeczne obchody 40. rocznicy założenia Komitetu Obrony Robotników odbywają się od września do końca października w różnych miastach Polski. W związku z tym chcielibyśmy przypomnieć Państwu te publikacje naszego wydawnictwa, które pozwalają dowiedzieć się więcej na temat powstania i funkcjonowania KOR.
czytaj więcej

Promocja 50% po ŚDM

Na fali entuzjazmu po ŚDM rabatem 50% obejmujemy dwie książki: „Papież Franciszek. Rewolucja czułości i miłości” kard. Waltera Kaspera i „Listy do przyjaciół” Frassatiego. Promocja potrwa do 15 sierpnia.
czytaj więcej

Tematyka religijna 50% taniej

W związku ze Światowymi Dniami Młodzieży przygotowaliśmy dla Państwa rabat 50% na wybrane książki teologiczne i religijne z naszej oferty. Promocja będzie trwała do 31 lipca.
czytaj więcej

Rabat 50% na wszystkie książki Bobkowskiego

Z okazji 55. rocznicy śmierci Andrzeja Bobkowskiego, aby uczynić jego dorobek jeszcze bardziej dostępnym, proponujemy Państwu rabat na wszystkie jego książki oraz publikacje dotyczące jego osoby wydane nakładem Więzi. Promocja będzie trwała do niedzieli 26 czerwca.
czytaj więcej

WIĘŹ na imieninach Jana Kochanowskiego

Wraz z Biblioteką Narodową zapraszamy Państwa na Imieniny Jana Kochanowskiego, literacki piknik, który odbędzie się 18 czerwca w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie. W programie m.in. podpisywanie książek przez naszych autorów: Annę Piwkowską oraz Bronisława Komorowskiego.
18 czerwca 2016 r.
czytaj więcej

Wakacyjna promocja

Zapraszamy do naszej księgarni internetowej, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję. Przez najbliższe dziesięć dni (od 3 do 12 czerwca) wszystkie książki wydawnictwa WIĘŹ będzie można kupić z rabatem od 40% do 60%.

czytaj więcej

Spotkanie autorskie wokół „Listów więziennych...” i „Widziane z ławy...”

W niedzielę 12 czerwca 2016 o godz. 18 w Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów na Stawisku odbędzie się spotkanie z Elżbietą Moczarską, dr Anną Machcewicz i z prof. dr Andrzejem Friszke. Poświęcone będzie książkom: „Życie tak nas głupio rozłącza..." oraz "Widziane z ławy obrończej". Zapraszamy.
12 czerwca 2016 r.
czytaj więcej

WIĘŹ na Warszawskich Targach Książki

Logotyp WTK
W dniach 19-22 maja 2016 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się Warszawskie Targi Książki. Wśród wystawców będzie także wydawnictwo WIĘŹ. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników spotkania z autorami książek.
19-22 maja 2016 r.
czytaj więcej

„Listy...” Moczarskich uhonorowane Nagrodą Historyczną!

Z wielką radością informujemy, że „Życie tak nas głupio rozłącza… Listy więzienne 1946–1956” zostały uhonorowane Nagrodą Historyczną „Polityki” 2016 w dziale pamiętników i wspomnień.
3 maja 2016 r.
czytaj więcej

« poprzednia1234567...20następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?