Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Pomyśl o prezentach! Wszystkie książki –40%

Niewiele lepszych prezentów niż książka potrafimy sobie wyobrazić. Jeśli Państwo myślą podobnie, mamy dobrą informację. Do 11 grudnia wszystkie książki z naszej oferty będą tańsze o 40%.
czytaj więcej

Więź na Wrocławskich Targach Dobrych Książek

Mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mieli okazję zapoznać się z naszymi nowościami na Wrocławskich Targach Dobrych Książek odbywających się w dniach 1-4 grudnia w Hali Stulecia.
czytaj więcej

Więź na Targach Książki Historycznej

W Targach Książki Historycznej weźmie udział 220 wystawców, wśród nich Wydawnictwo Więź. Z naszymi książkami w promocyjnych cenach czekamy na Państwa w stoisku nr 71. 24-27 listopada 2016, Warszawa, Arkady Kubickiego przy Zamku Warszawskim
czytaj więcej

Spotkanie o książce Piotra Wierzbickiego „Jak słuchać muzyki”

29 listopada 2016 r. w warszawskiej kawiarni Antrakt odbyło się spotkanie z okazji wydania książki Piotra Wierzbickiego „Jak słuchać muzyki”. Rozmowę z Autorem poprowadził red. Roman Kurkiewicz.
czytaj więcej

Spotkanie z okazji wydania książki Rafała M. Blütha

17 listopada w warszawskim Klubie Księgarza odbyło się spotkanie z okazji wydania książki Rafała M. Blütha „«Likwidacja leninowskiej elity» oraz inne pisma sowietologiczne 1933-1938”.
czytaj więcej

Rabat 50% na wszystkie książki Bobkowskiego

Andrzej Bobkowski urodził się 27 października 1913 roku, kończyłby więc właśnie 103 lata. Z tej okazji proponujemy Państwu rabat 50% na wszystkie jego książki oraz publikacje dotyczące jego osoby wydane nakładem Więzi. Promocja będzie trwała do niedzieli 30 października.
czytaj więcej

Varsaviana – wyróżnienie dla Izabeli Broszkowskiej

Miło nam poinformować, że Izabela Broszkowska otrzymała wyróżnienie w tegorocznej edycji konkursu Varsaviana im. Hanny Szwankowskiej za książkę „Szlenkierowie. Warszawski ród”. Wręczenie dyplomów honorowych odbędzie się 26 października 2016 r.
czytaj więcej

Spotkanie z Pawłem Sowińskim

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Pawłem Sowińskim, autorem publikacji „Tajna dyplomacja. Książki emigracyjne w drodze do kraju 1956-1989”, które odbędzie się w Galerii Pięknych Książek przy ul. Pańskiej 96 w Warszawie 25 października o godzinie 17.30.
czytaj więcej

Przybliżamy historię KOR

Społeczne obchody 40. rocznicy założenia Komitetu Obrony Robotników odbywają się od września do końca października w różnych miastach Polski. W związku z tym chcielibyśmy przypomnieć Państwu te publikacje naszego wydawnictwa, które pozwalają dowiedzieć się więcej na temat powstania i funkcjonowania KOR.
czytaj więcej

« poprzednia1234567...21następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?