Twój koszykTwój schowek
   
Logowanie
szukaj

Wydarzenia

Wykład ks. dr. Grzegorza Strzelczyka w Instytucie Tomistycznym

W czwartek, 10 stycznia, o godz. 19 w ramach Wykładów Otwartych Instytutu Tomistycznego ks. dr Grzegorz Strzelczyk wygłosi prelekcję pt. „Czy istnieje alternatywa dla klasycznego opisu jedności Chrystusa? Historia wybranych porażek”. Podczas spotkania będzie można nabyć książkę „Po co Kościół?”.
czytaj więcej

Spotkanie z ks. Alfredem Wierzbickim w Krakowie

Wydawnictwo „Więź”, Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie oraz Klub „Tygodnika Powszechnego” w Krakowie zapraszają na spotkanie autorskie z ks. Alfredem M. Wierzbickim, które poprowadzi Artur Sporniak. Gościem specjalnym będzie prof. Zofia Zarębianka. Po spotkaniu odbędzie się koncert Dmytra Holovenki.
czytaj więcej

Spotkanie z ks. Alfredem Wierzbickim w Gdańsku

Zapraszamy Państwa do Gdańska na spotkanie autorskie z ks. Alfredem Wierzbickim wokół książki „Kruche dziedzictwo. Jan Paweł II od nowa”. 15 grudnia, godz. 17. Ratusz Staromiejski przy ul. Korzennej 33/35. Rozmowę poprowadzi Józef Majewski. Organizatorem wydarzenia jest klub „Tygodnika Powszechnego” w Trójmieście.
czytaj więcej

Spotkanie z prof. Janem Skórzyńskim, Lublin

W ramach cyklu „Bitwa o kulturę” we wtorek 11 grudnia o godz. 18 w Teatrze Starym w Lublinie odbędzie się spotkanie z prof. Janem Skórzyńskim pt. „Czy możemy porozmawiać o 13 grudnia”? Rozmowę poprowadzi Jerzy Sosnowski. Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki do odebrania w kasie Teatru Starego.
czytaj więcej

Spotkanie z Drugim. Ks. Andrzej Szostek i Ignacy Dudkiewicz w warszawskim KIK-u

Wydawnictwo Więź i Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z ks. prof. Andrzejem Szostkiem oraz Ignacym Dudkiewiczem wokół ich książki „Uczestniczyć w losie Drugiego. Rozmowy o etyce, Kościele i świecie”. Wtorek. 11.12, godz. 19, ul. Freta 20/24, II piętro.
czytaj więcej

Spotkanie z Aleksandrą Klich i ks. Alfredem Wierzbickim

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Warszawie, Klub Inteligencji Katolickiej i Wydawnictwo Więź zapraszają na spotkanie „Kościół przyszłości, wizja niezrealizowana – stracone dziedzictwo abp. Józefa Życińskiego i papieża Jana Pawła II?”, które odbędzie się w czwartek, 6 grudnia o godz. 18 w siedzibie KIK przy ul. Freta 20/24A (II piętro).
czytaj więcej

Spotkanie z ks. Andrzejem Szostkiem i Ignacym Dudkiewiczem, Lublin

Serdecznie zapraszamy Państwa do Lublina na spotkanie z ks. Andrzejem Szostkiem i Ignacym Dudkiewiczem wokół książki „Uczestniczyć w losie Drugiego”. Będzie to finałowe wydarzenie rekolekcji adwentowych „Bóg Mądry i Miłosierny”, które w dniach 3-5 grudnia wygłosi ks. prof. Andrzej Szostek.
czytaj więcej

Książki Wydawnictwa Więź na mikołajki i pod choinkę z rabatem 40%!

Przed zbliżającymi się świętami przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję. Od piątku, 30 listopada do czwartku, 6 grudnia mogą Państwo robić zakupy w naszej księgarni, korzystając z rabatu z 40%. Dodatkowo obniżamy na ten czas koszty wysyłki kurierem zamówień opłaconych przez Dotpay. Z promocji wyłączone są trzy jesienne nowości.
czytaj więcej

Spotkanie autorskie z ks. Andrzejem Szostkiem, Lublin

29 listopada o godz. 19 gościem ojców dominikanów w Lublinie będzie ks. prof. Andrzej Szostek. Rozmowę wokół jego najnowszej książki „Uczestniczyć w losie Drugiego”, powstałej we współautorstwie z Ignacym Dudkiewiczem, poprowadzi o. Tomasz Dostatni OP.
czytaj więcej

1234...26następna »

Copyright (c) Towarzystwo „WIĘŹ”
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 3
e:mail: wiez@wiez.pl

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?